ممکن است به دلیل نداشتن رمز دوم کارت بانکی، نیاز به رسید فیش کاغذی یا نیاز به مشورت با مسئولین فروشگاه، علاقه نداشته باشید از شیوه پرداخت آنلاین استفاده کنید، پس ما به شما پیشنهاد می کنیم روش واریز کارت به کارت را امتحان کنید.

بعد از اتمام خرید و مراجعه به صفحه تسویه حساب، روش واریز کارت به کارت را انتخاب نمایید. در این روش، بعد از ثبت سفارش می توانید مبلغ کل فاکتور را به شماره کارت معرفی شده واریز نمایید و سپس با مدیریت وبسایت به شماره 09366997911 ارتباط بگیرید و فیش واریزی را در تلگرام، واتس اپ یا از طریق ایمیل info@zivaralatcarin.ir اعلام نمایید تا سفارش شما خدمت شما تقدیم شود.

مزیت این روش، داشتن فیش واریزی کاغذی و عدم نیاز به رمز دوم کارت است.

پرداخت آنلاین سریعترین روش برای ثبت سفارش است، بعد از اتمام انتخاب کالاها، با ورود به صفحه تسویه حساب و سپس انتخاب روش پرداخت آنلاین، به درگاه بانک ملت متصل می شوید و با استفاده از رمز دوم کارت می توانید در محیطی امن واریز خود را انجام دهید.

مزیت این روش سرعت انجام بدون نیاز به مراجعه به خارج از منزل است.

[icon_counter border_size=”2″ border_color=”#ffe36b” icon=”Defaults-cart-arrow-down” icon_size=”32″ icon_style=”circle” bg_color=”#ffe36b” block_title_front=”بریم خرید |صفحه فروشگاه” block_desc_front=”.” block_title_back=”زیورآلات کاترین | بدلیجات، ساعت، عینک و بسته کادو” custom_link=”1″ button_link=”url:https%3A%2F%2Fzivaralatcatrin.com%2Fshop%2F|title:%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87||” button_text=”مشاهده لیست کالاها” button_txt=”#ffffff” ult_param_heading=””]